Kontakt

Fundacja Dzieci Żywione Inaczej
przy Centrum Zdrowia Dziecka
 
Adres: Al. Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa
Telefon: 535 449 884
Fax:  
E-mail: biuro@dziecizywioneinaczej.pl
Nr konta: 52154011022032570656100001
Bank Ochrony Środowiska
I Oddział w Warszawie
Facebook Fundacja Dzieci Żywione Inacz.

Rozliczenie PIT za rok 2014

Rozlicz PIT Online Pobierz Bezpłatny Progrma

W poprzednich latach oferowaliśmy Państwu bezpłatny program do rozliczenia podatku dochodowego. Dzięki użyciu tego programu mogliście Państwo w prosty sposób wypełnić swój PIT, w ten sposób rozliczyć się z Fiskusem.

Program taki trzeba było najpierw pobrać na swój komputer, potem go zainstalować. Choć pewnie większości z Was nie sprawia to wielkich problemów, dla Tych, którzy chcieliby uniknąć pobierania i instalowania programu, postanowiliśmy w tym roku znacznie uprościć możliwość rozliczenia się z podatku dając możliwość rozliczenia a nawet wysłania do Urzędu Skarbowego bezpośrednio z przeglądarki. Wystarczy w tym celu kliknąć na lewy przycisk z napisem "Rozlicz On-Line" lub poniższy obrazek stworzony przez jedną z naszych podopiecznych.

Dla osób, które jednak chcą skorzystać z darmowego programu do PIT by rozliczyć nie tylko siebie ale i całą swoją rodzinę, dodaliśmy przycisk po prawej, po kliknięciu którego można będzie pobrać i zainstalować na swoim komputerze bezpłatny program do PIT.

Proszę pamiętać, jeśli chcecie Państwo skorzystać elektronicznego rozliczenia, do wysłania zeznania potrzebna będzie informacja o dochodach uzyskanych w poprzednim roku, czyli suma przychodów uzyskanych za rok 2013.

 

Korzystając z prezentowanych przez nas sposobów rozliczeń swojego podatku za rok 2013, przekazują Państwo 1% tegoż podatku dla Fundacji Dzieci Żywione Inaczej.

Szczerze doceniamy I dziękujemy za Państwa wsparcie

.